Maj
2019
01

Wiedz że coś się dzieje

Trawają prace przy ociepleniu plebani i wykończeniowe związane z elewacją nie tylko plebanii, ale sali parafialnej (dawna kaplica) i kościoła.

Kopleks zaczyna nabierać wyglądu. Prace od strony ul. Spokojnej są już widoczne, od strony ul. Konopnickiej jest już struktura na jednej ze ścian (dawnej zakrystii) obecnie domu parafialnego. Jest już jednak ogrom prac wykonanych. Pozostało docieplenie części sali parafialnej (tzw. "kawiarenki") i struktura na kościele.

 

Wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć jak zmienia się nasz kompleks parafialny.

 

19 maja 2019 w godz. 12:00-17:00 organizujemy festyn parafialny połączony z odpustem celem integracji parafian - wspólnego świętowania i dalszego kontynuowania prac. Zachęcamy do udziału i uczestnictwa, przynoszenia fantów, aby zorganizować loterię fantową, będzie punkt dla dzieci, punkt gastronomiczny, dobra muzyka i wiele innych atrakcji. Każda zebrana złotówka zostanie przeznaczona na dalsze prace przy naszym kompleksie parafialnym, a w planach parking przed kościołem i wnętrze kościoła.