Sty.
2021
25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Zwykła 24 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Zwykła

24 stycznia 2021

 

  1. Ojciec Święty Franciszek ustanowił dzisiejszą niedzielę Niedzielą Słowa Bożego. W odpowiedzi na tę inicjatywę: spróbujmy dziś w naszych domach i rodzinach przed obiadem przeczytać wybrany krótki fragment Ewangelii, a potem na znak szacunku i czci ucałować księgę Pisma Świętego.

  2. Po Mszy św. zbieramy ofiary do do skarbony na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

  3. W gablocie parafialnej znajdziemy informacje jak zgłosić się na szczepienia oraz o organizacji transportu przez samorząd dla osób, które same nie są w stanie dotrzeć do punktów szczepień.

  4. Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły: m. in. o nawróceniu św. Pawła pod Damaszkiem, o tym dlaczego Kościół rozmawia z przedstawicielami religii poza chrześcijańskich, o trzęsieniu ziemi w Chorwacji, a także o skokach narciarskich które cieszą nas wszystkich i są naszym sportem narodowym już od 20 lat. Polecamy też Miłujcie się w cenie 5 zł.