Paź.
2019
28

Ogłoszenia na XXX niedzielę

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXX Niedziela Zwykła

27 października 2019

 

  1. Po Mszy św. zbieramy ofiary do skarbony na utrzymanie p. organisty. Do skarbony wrzucamy też koperty na wypominki i Mszę zbiorową za zmarłych, która będzie sprawowana przez cały listopad o godz. 18.00. Wypominki będą o godz. 17.30.

  2. W czwartek 31 października Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniu sali w środę o godz. 16.00. Parafian, którzy chcieliby upiec i ofiarować dzieciom ciasto prosimy, aby zapisali się w zakrystii. W naszym „caritasie” można wypożyczyć stroje świętych od poniedziałku do środy w godz. 16.30 – 18.00.

  3. W najbliższy piątek [1 listopada] przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 14.00 na obu sztumskich cmentarzach procesje żałobne. Spowiedź pierwszopiątkowa - przed i podczas każdej Mszy świętej. Wizyta u chorych jest przeniesiona na przyszły piątek 8 listopada.

  4. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 (za Parafian zmarłych od 1 listopada 2018 r.) i 18.00.

  5. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie, można uzyskać odpust za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

  6. 30 listopada w sobotę organizujemy w sali parafialnej koszykową zabawę andrzejkową. Koszt to 70 zł od osoby. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.

  7. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” płyta z filmem „Bernadetta. Cud w Lourdes” oraz ciekawe artykuły: o nowym błogosławionym Kościoła – kardynale Henrym Newmanie, o dekoracji jaką sami możemy przygotować na groby naszych bliskich zmarłych, a także o tym, skąd wzięły się w Europie azjatyckie biedronki. Od dzisiaj cena Gościa Niedzielnego wynosi nie 5 a 6 złotych.

  8. Zapraszamy do sali parafialnej, do naszej niedzielnej kawiarenki.

 

Zapowiedzi przedślubne

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Miłosz Dragun z Parafii NSPJ w Augustowie i Anna Patrycja Szulc z naszej Parafii. O przeszkodach prosimy powiadomić duszpasterzy.