Wrz.

OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy św.Ojca Pio

Za tydzień po mszy świętej wieczornej w sali parafialnej , odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej

Zbiórki ministrantów odbywają się w sobotę o godzinie 12, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.

Zachęcamy do śpiewania godzinek w środę o godzinie 17:40

tj. 20 minut przed mszą świętą wieczorną.

Spowiedź święta pół godziny przed mszą świętą.

Nadal uczestniczymy w akcji Zbierania nakrętek dla dzieci

ze Szkoły w Uśnicach. Przed Kościołem , obok pojemnika na piasek, znajduje się pojemnik na nakrętki.

Zbieramy wszelkie plastikowe zakrętki od różnego rodzaju butelek, szamponów, płynów , mleka, wody.

W przyszłym tygodniu zbiórka do puszki przeznaczona będzie na utrzymanie Pana Organisty.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian; Zbigniwa Jachimczaka l.63 oraz Adama Nowaka l.66

Wieczny odpoczynek..

Zapraszamy do kawiarenki na kawkę, herbatkę i ciastko.