Wrz.

Ogłoszenia 0.09.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XXIII Niedziela Zwykła

6 września 2019

1. We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP. Na Mszy św. wieczornej błogosławieństwo ziarna pod zasiew.

2. W sobotę wspominamy w liturgii Najświętsze Imię Maryi oraz rocznicę zwycięskiej dla wojsk dowodzonych przez króla Jana Sobieskiego Bitwy pod Wiedniem z 1683 roku.

3. Spotkanie osób pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 /dotyczy tych, którzy przygotowywali się w ubiegłym roku szkolnym oraz nowo zgłaszających się/.

4. Rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii w pażdzierniku zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Parafialny zespół Caritas wznowił działalność. Dyżury w soboty od godz. 10.00 do godz. 12.00. Do pomieszczenia prosimy przychodzić w maseczkach lub przyłbicach.

6. Po Mszy św. zbieramy ofiary do skarbony na spłatę orgańów /I niedziela miesiąca/.

7. Dziś w Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły: o nauczaniu religii w szkole w związku z 30-leciem powrotu religii do szkół, o kopalniach złota na terenie Polski dawniej i dziś, a także o zdrowotnych właściwościach aronii.